Ks. Krzysztof Czapla

 
Od 2006 roku pracuje w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. W 2008 roku został powołany na Dyrektora Sekretariatu Fatimskiego przygotowującego nas do przeżycia stulecia objawień Matki Bożej w Fatimie.  
 
Rekolekcje dla dorosłych Ks. Krzysztof Czapla prowadzi w "Księżówce" od 2016 roku, ale od wielu lat jest znanym rekolekcjonistą prowadzącym rekolekcje i dni skupienia dla osób zakonnych, świeckich oraz kapłanów, wszędzie niosąc przesłanie orędzia Fatimskiego.
 
Na stronie internetowej Sekretariatu Fatimskiego, której redaktorem jest Ks. Krzysztof Czapla, można przeczytać wszystkie informacje dotyczące trwającej wciąż Nowenny, pobrać materiały do samodzielnego odprawiania Nowenny Fatimskiej, do której jeszcze można się przyłączyć. Tu również materiały medytacyjne w postaci mp3, fotogaleria oraz bezpośrednie podejście do obrazu przesyłanego przez kamery z Fatimy.Można na żywo uczestniczyć w nabożeństwach pierwszych sobót odprawianych na Krzeptówkach.
 
Ważną sprawą jest oddanie się w niewolę Matce Najświętszej, jak zrobili to nasz wielcy Święci - Jan Paweł II i wielu, wielu innych.
 
Strona Sekretariatu Fatimskiego: www.sekretariatfatimski.pl